"Skutecznie wprowadź swój produkt na rynek. Pomożemy znaleźć sposoby na dystrybucję."

Pomagamy wprowadzić Twój produkt na rynek, znaleźć najlepsze kanały dystrybucji i najlepszych dystrybutorów. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj naszego bloga

Poszukując w internecie informacji o zegarkach, które miałyby mi pomóc w wyborze odpowiedniego zakupu, trafiłam w gąszczu różnych marek, zazwyczaj przedstawianych każdorazowo jako najlepsze, trafiłam na Epos.

Przystanęłam dłużej przy tej marce, być może dlatego, że uwiodło mnie motto firmy „Artistry in watchmaking”.

Zaczęłam oglądać poszczególne zegarki tej firmy, a zachwyt mój rósł z modelu na model. Co za design, co za pomysły na wzornictwo, co za różnorodność wzorów, rozwiązań, kolorów. Każda tarcza zegarka zupełnie inna i każda kusi do zakupu zegarka. I do tego niejednokrotnie przeźroczysty w całości lub częściowo dekiel, dzięki któremu można oglądać „duszę” zegarka, odliczającego sekunda po sekundzie precyzyjnie czas. Piękne wykonanie, elegancja, oryginalność - to odnajduję w tych cudeńkach. Z zazdrością oglądam męskie zegarki - szkoda że nie ma takich wersji dla kobiet. Ale i damskie są piękne.
Zegarki Epos mają jeszcze jedną zaletę - każdy obejrzany przeze mnie model, ku mojemu zaskoczeniu, ma kilka wersji kolorystycznych, nie tylko w wypadku damskich zegarków ale i męskich. Zmiana detali na tarczy, a to znów inny kolor cyfr i wskazówek, a to inna kolorystycznie tarcza lub koperta, a to zmiana paska ze skórzanego na bransoletę. Uważam, że to kapitalny pomysł, ponieważ często trafiwszy na jakiś zegarek, okazuje się, że drobiazg typu kolor koperty, decyduje o tym, że jednak nie decydujemy się na zakup. W wypadku Eposa dylematy te rozwiązuje producent, podsuwając nam ciekawe propozycje kolorystyczne.

Estetyka to jedno, ale zegarek to przede wszystkim funkcjonalność. Bo przecież chodzi w tym wszystkim nie tylko o ozdobę nadgarstka ale i o pewność, że ozdoba ta będzie dobrze się sprawować, służąc długo i niezawodnie. Dlatego też wybrałam zegarek t-touch na stronie https://dolinski.pl/zegarki-tissot/ Można by długo wymieniać funkcje jakie posiada ta marka, każdy model posiada coś interesującego a wykonanie bez wątpienia spełnia najwyższe standardy zegarmistrzowskie. Muszę więc kolejny raz przejrzeć dokładnie wszystkie modele, wybrać, jak to kobieta, najpiękniejszy, sprawdzić czy posiada optymalne dla mnie funkcje i zdecydować się na któryś. Chociaż wiem, że przy tak dużym wyborze nie będzie to łatwe.

Fotografie:

różne

biznes

zegarki