"Skutecznie wprowadź swój produkt na rynek. Pomożemy znaleźć sposoby na dystrybucję."

Pomagamy wprowadzić Twój produkt na rynek, znaleźć najlepsze kanały dystrybucji i najlepszych dystrybutorów. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj naszego bloga

Rozwijający się rynek informacji naukowej i ukierunkowanie na Big Data i hurtownie danych powoduje, że coraz częściej nie jesteśmy w stanie, jako ludzie, ogarnąć ogromu informacji, który do nas dociera.

Mało tego, coraz częściej komputer z podstawowym oprogramowaniem biurowym sobie z tym nie poradzą. Rozwijający się rynek danych ciągnie za sobą również rozwój technologiczny. Coraz liczniej pojawiają się nowe narzędzia business intelligence Dziś na rynku, a na zachodzie już od wielu lat, liczy się tylko jedno oprogramowanie tableau. To narzędzie nie tylko pozwala na szybką obróbkę otrzymanych danych do analizy i interpretacji dzięki intuicyjnemu tworzeniu wykresów i tabel, ale łączy się ze wszystkimi najpopularniejszymi hurtowniami danych. Nie ma też problemu z dostosowaniem do mniej popularnych baz danych. Jak każde nowe tak złożone narzędzie, czy oprogramowanie, nawet najbardziej intuicyjne wymaga wprowadzenia. Dlatego warto pomyśleć o podejściu do szkolenia z Tableau, zwłaszcza, że nie ma możliwości nauczyć się go w domowym zaciszu za darmo. Licencja na jedno stanowisko komputerowe to kwota ok. 1000 dolarów na rok. Umiejętność posługiwania się Tableau, będzie więc niezwykłą kartą przetargową w staraniach o przyszłą pracę w dużej firmie, gdzie to narzędzie na pewno już funkcjonuje.

Fotografie:

szkolenia

Tableau

oprogramowanie

narzędzia

naliza

dane